فرصت شغلی در مجموعه کشاورزی آنلاین

شما کاربران عزیز می توانید اطلاعات و شرایط خود را با پر کردن فرم زیر برای ما ارسال کنید و در اسرع وقت توسط کارشناسان ما بررسی و در صورت نیاز با شما تماس خواهیم گرفت.

فرصت شغلی در مجموعه کشاورزی آنلاین

کشاورزی آنلاین به عنوان مرجع تخصصی کشاورزی در ایران همواره سعی نموده با ارئه فرصتهای شغلی بستری مناسب برای متخصصین جویای کار در زمینه های کشاورزی، برنامه نویسی، بازاریابی، مشاوره، تولید کالا و همچنین تولید محتوی فراهم نماید.
مجموعه کشاورزی آنلاین برای فعالیت خود محیطی دوستانه و حرفه ای را ایجاد نموده است تا همکاران در نهایت آرامش و راحتی بهترین عملکرد را داشته باشند که در نهایت این عملکرد رضایت شما مشتریان عزیز را بهمراه خواهد داشت زیرا رضایت شما ناشی از عملکرد صحیح ماست ما سعی کرده ایم با آموزش هایی که می بینیم و با استفاده از انتقادات و پیشنهادات شما هر روز کسب و کارمان را بهتر و بروز کنیم اهميت و جايگاه منحصر به فرد نيروی انسانی در موقعيت رقابتی هر سازمان، هر شركتی را بر آن می دارد تا به نيروی انسانی به عنوان با ارزش ترين سرمايه سازمانی نگاه كند.
و اکنون شما دوست عزیز در صورتی كه در هر كدام از رشته ها و تخصصهای مرتبط با کشاورزی اعم از تولید کالا، فروش و بازاریابی، نگارش مقاله، فیلم های آموزشی، تولید محتوی، ترجمه، شبکه های اجتماعی، تدوین و ادیت حرفه ای، طراحی پوستر و قالب ، مشاوره و یا هر شغل مرتبط دیگری که می تواند در حوزه فعالیت ما برای کاربران مفید باشد چنانچه تمايل به همكاري با مجموعه کشاورزی آنلاین را داريد جهت پیوستن به تیم ما، می‌توانید به جدول فرصت های شغلی که در همین صفحه در اختیار شماست مراجعه بفرمایید و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. لطفا نحوه و چگونگی همکاری در بخش های مرتبط با کشاورزی را در قسمت توضیحات شرح دهید. بعنوان مثال: طراح بنر برای شبکه های اجتماعی و یا تولید پادکست های اموزشی و یا تهیه فیلم اموزش کاشت .... کلیه رزومه ها پس از ارزیابی اولیۀ، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف منتظر تماس اين شركت و یا شرکت های همکار جهت مراحل بعدی و مصاحبه باشيد.
حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به تیم کشاورزی آنلاین است کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی شماست.
نکات مهم:
1. فقط این صفحه رسمی استخدام مجموعه می باشد لذا ثبت نام از هر طریق دیگری معتبر و قابل پیگیری نخواهد شد.
2. پر کردن کامل اطلاعات الزامیست لذا به درخواست های با اطلاعات ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
3. در صورتی که پس از استخدام داوطلب توسط شرکت مشخص شود نامبرده در زمان پر کردن فرم استخدامی اطلاعات خلاف واقع ارائه کرده است، همکاری شرکت با کارمند مورد نظر بلافاصله قطع خواهد شد.
4.لطفا در خصوص مراحل استخدام تماس نگیرید و از اشغال نمودن شماره های سازمان لطفا خودداری نمایید در صورت نیاز مجموعه و یا سایر شرکت های همکار با شما تماس خواهند گرفت.
کشاورزی آنلاین مربوط به شرکت زیما گیتی خاک آب می باشد.

فرم ارسال اطلاعات

لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.

فروشگاه کشاورزی آنلاین