شرکت بهاران

 • برترین های عرصه کشاورزی
 • ثبت آگهی در تاریخ ٣٠ شهريور ١٣٩۵

شرکت بهـاران مستقر در شهرک بزرگ صنایع شيميايی رازی با مساحتی بالغ بـر۷۰۰۰ متر مربع با دارا بودن آزمايشگاههای کنتـرل کيفـی در کنار تيم متخصـص بهبـود محصولات خـود را بـا نـامهای تجاری بهـاران، FERMOLIFE)فرموالیف(،HUMOLIFE)هیوموالیف(، (EVERSOL اورسول) وI PLANT) آیپلنت) در بازار عرضه می کند

شرکت بهاران

شرکت بهاران

شرکت بهاران

تولیدکننده و وارد کننده انواع کود

شرکت کلات آهن بهاران baharan Company بهـاران، سرآغاز یک فصل پربار...

مجموعه ی بهاران پس از يک دوره تحقيق ۱۰ ساله در مرکز تحقيقات کشاورزی استان اصفهان در رابطه با فرموالسيون کودهای ريزمغذی متناسب با ساختار خاکهای کشور، در سال ۱۳۶۸ تأسيس شد.

بهاران در ابتدا با کودهای ميکروی مختص شرايط اقليمی ايران وارد بازار گشت و پس از کسب موفقيتهای چشمگير در اين زمينه، کودهای ماکرو و محصولات تک عنصری را به سبد محصولات خود اضافه نمود. محصولات ارائه شده توسط مجموعه ی بهـاران پس از طی مراحل آزمايشگاهی متعدد و با استفاده از پيشرفته ترين دستگاهها و لوازم آزمايشگاهی و انجام تستهای ميدانی مختلف بر روی انواع گياهان ، وارد توليد انبوه شده و در بازار توزيع گردید.

مجموعه ی بهـاران مستقر در شهرک بزرگ صنایع شيميايی رازی با مساحتی بالغ بـر۷۰۰۰ متر مربع با دارا بودن آزمايشگاههای کنتـرل کيفـی در کنار تيم متخصـص بهبـود محصولات خـود را بـا نـامهای تجاری بهـاران، FERMOLIFE)فرموالیف(،HUMOLIFE)هیوموالیف(، (EVERSOL اورسول) وI PLANT) آیپلنت) در بازار عرضه می کند

محصوالت با نام تجاری بهـاران شامل کلات ِ های آهن و روی و کودهای میکرو معدنی

محصولات با نام تجاریFERMOLIFE که با همکاری و کنترل کیفی شرکت Blgg هلند در بازار توزیع و مصرف میشوند

شامل کلیه انواع کودهای NPK پودری و کلیه محصولات تک عنصری سولفاتها، نیتراتها و فسفاتها می باشد که سبد بسیار گسترده و متنوعی جهت تأمین کلیه نیازهای تغذیهای گیاه فراهم نموده است.

محصولات با نام تجاری HUMOLIFE که با همکاری و کنترل کیفی شرکت IMO سوئیس ، شامل شش محصول بر پایه هیومیک اسید و فولویک اسید می باشد.

محصولات با نام تجاری EVERSOL که با همکاری و کنترل کيفی شرکت Blgg هلند در بازار توزيع و مصرف میشوند شامل تعدادی از محصولات اسيدی متناسب با خاک کشور میباشد.

محصول با نام تجاریI plant غذای کامل گياهان خانگی به صورت قرص جوشان است که شرکت بهـاران تنها توليد کننده ی اين محصول در ايران می باشد. در حال حاضر اين شرکت با بهره مندی از ابزارهای کمی و کيفی مناسب و همچنين با اعتمادسازی نزد مشتريان، در اکثر استانهای کشور دارای نمايندگان انحصاری و عاملين فروش معتبر بوده و به طور مستمر در حال توسعه بازارهای جديد و نفوذ در بازارهای تسخير شده خود می باشد

ایمیل    baharanic.co@gmail.com

آدرس: سپاهان شهر، مجتمع تجاری عقیق یک، طبقه ۳، واحد ۱۴

 

تلفن تماس: ٠٣١٣۶۵١۵٧١۶    

 • شرکت بهاران
 • همراه : ٠٣١٣۶۵١۵٧١٨
 • تلفن : ٠٣١٣۶۵١۵٧١۶
 • ایمیل : baharanic.co@gmail.com
 • وبسایت : http://www.baharan.co/persian-high/index.html
 • نشانی : : اصفهان-سپاهان شهر، مجتمع تجاری عقیق یک، طبقه ۳، واحد ۱۴
 • آخرین بروزرسانی در ١ مهر ١٣٩۶
 • اعتبار تا ٢٧ شهريور ١٣٩٧
 • بازدید 3383

فروشگاه کشاورزی آنلاین