شرکت گل سم گرگان

 • برترین های عرصه کشاورزی
 • ثبت آگهی در تاریخ ٢٩ شهريور ١٣٩۵

شركت شيميايي گل سم گرگان يكي بزرگترين شركت هاي توليد سموم دفع آفات و كودهاي شيميايي در كشور است ين شركت براي واردات سموم جديد، كودهاي شيميايي، اقدام به تأسيس يك شركت وابسته با نام رها انديش كاوان نموده است تا از اين طريق بتواند نهاده هاي كشاورزي را از شركتهاي معتبر دنيا خريداري و در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار دهد.

شرکت گل سم گرگان

شرکت گل سم گرگان

شرکت گل سم گرگان

شركت شيميايي گل سم گرگان يكي بزرگترين شركت هاي توليد سموم دفع آفات و كودهاي شيميايي در كشور است كه به پاس تلاش مستمر در جهت ارتقاء جايگاه توليد ناخالص داخلي كشور شايسته كسب عنوان واحد صنعتي نمونه كشوري از وزارت صنايع و معادن كشور در سالهاي 1386 و 1393 گرديد. اين شركت با پشتوانه بيش از نيم قرن تجربه و فعاليت در زمينه توليد، واردات و توزيع مواد شيميايي كشاورزي ، ساليانه بين 15 تا 20 درصد مصرف سموم كشور را با مواد اوليه آزمايش شده از منابع معتبر جهاني و بر اساس استانداردهاي FAO توليد و با بهترين كيفيت در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار مي دهد.

گل سم گرگان تلاش دارد تا سموم خود را تحت ليسانس توليد كنندگان اصلي اروپايي و ژاپني مانند Syngenta سينجنتا سوئيس، ISK ژاپن، Sumitomo سوميتومو ژاپن، Nippon Soda نيپون سودا ژاپن و ... توليد نمايد تا هميشه در راس عرضه سموم با كيفيت در كشور قرار داشته باشد. كودهاي توليدي شركت نيز با استفاده از مواد اوليه اروپايي و فرمولهاي توصيه شده شركتهاي ايتاليايي و هلندي با بهترين كيفيت مشابه كودهاي توليدي شركتهاي تراز اول دنيا در خدمت كشاورزان محترم مي باشد.شركت گل سم يكي از فعالين تراز اول وارد كنندگان بذر كشور است كه انواع بذور سبزي و صيفي را از معتبرترين شركتهاي بين المللي مانند سينجنتا (SG) ، هويزر، يو اس اگري سيد و غيره وارد و توزيع مي نمايد. علاوه برآن بذرهاي توليد خود را نيز دارد كه تحت عنوان كلي ثمين بذر شناحته شده است.

اين شركت براي واردات سموم جديد، كودهاي شيميايي، اقدام به تأسيس يك شركت وابسته با نام رها انديش كاوان نموده است تا از اين طريق بتواند نهاده هاي كشاورزي را از شركتهاي معتبر دنيا خريداري و در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار دهد.

گل سم گرگان و رها انديش كاوان داراي دو بخش جداگانه فني و فروش مي باشند. بخش فروش با شبكه گسترده در سراسر كشور و اختصاص انبار هاي توزيع در قطب هاي كشاورزي كليه محصولات خود را در زمان مناسب و در اسرع وقت با قيمت يكسان در تمام كشور در اختيار كشاورزان محترم قرار مي دهد. بخش فني تركيبي از متخصصين با تجربه و نيروهاي تحصيل كرده جوان است كه كار بررسي، ثبت، ترويج و آموزش كاربرد محصولات جديد را عهده دار بوده و با بازديد از مزارع، برگزاري سمينارهاي آموزشي و شركت در نمايشگاه ها در تماس مستمر با زارعين محترم است تا آنها را به استفاده درست، منطقي و مسئولانه از نهاده هاي كشاورزي تشويق و مطلوبترين نتيجه را كسب نمايد و در عين حال پاسخگوي پرسش هاي آنها باشد.

گل سم گرگان به دليل رعايت استانداردهاي جهاني موفق به اخذ گواهي از موسسه بين المللي استاندارد (ISO) شاملOHSAS 18001,ISO (گواهي استاندارد بهداشت و سلامت) 14001, ISO9001, شده است و براي تداوم و ارتقاء اين استاندارد، تمام مساعي خود را بكار خواهد بست.

شركت رها انديش كاوان به منظور مشاركت در پاسداري از محيط زيست و حفظ تعادل طبيعي در اكوسيستم زراعي كشور اقدام به برپايي بخش كنترل بيولوژيك نيز نموده و با اخذ نمايندگي از شركت هاي معتبر جهاني از قبيل Shinetso ژاپن ، Econex اسپانيا، Sedq اسپانيا، Catch Clear كره جنوبي، Silvandersson سوئد نسبت به واردات مواد و ابزار كنترل بيولوژيك اقدام نموده است كه از آن جمله فرمون هاي اختلال در جفت يابي كرم خراط، كرم سيب، خوشه خوار انگور و آفات ديگر مي باشد. اميد است تا در اين زمينه نيز بتواند رضايت كشاورزان را جلب و در ارائه خدمت به آنها مانند هميشه سربلند باشد.

آدرس دفتر تهران : تهران بلوار آفريقا چهار راه جهان كودك به سمت جردن شمال جنب بانك رفاه پلاك 72 طبقه 13 واحد131 شركت شيميايي گل سم گرگان .

كد پستي : 1969955111

تلفن : (30 خط ) 85597 021 - (30خط )85596 021 - 88878762

آدرس ایمیل : info@golsamco.com

فكس مديريت : 88878766 021

فكس واحد فروش و حسابداري ( بخش سم ) : 88661688 021

فكس واحد فروش و حسابداري ( بخش كود ) : 88878001 021

فكس واحد فروش و حسابداري ( بخش بذر ) : 85597222 021

فکس واحد فروش و حسابداری ( بخش کنترل بیولوژیک ) : 123

آدرس دفتر گرگان : گلستان،گرگان،خيابان جرجان كوچه جرجان بيستم شركت شيميايي گل سم گرگان

كد پستي : 4915958171

تلفن : 2150201 0173 -2137852 0173

فكس : 2150203 0173

 • شرکت گل سم گرگان
 • همراه : ٠٢١٨۵۵٩۶
 • تلفن : ٠٢١٨۵۵٩٧
 • ایمیل : golsam@golsamco.com
 • وبسایت : http://www.golsam.com/default.aspx?lang=fa
 • نشانی : : تهران- بلوار آفریقا چهار راه جهان کودک به سمت جردن شمال جنب بانک رفاه پلاک 72 طبقه 13 واحد131 شرکت شیمیایی گل سم گرگان
 • آخرین بروزرسانی در ١ مهر ١٣٩۶
 • اعتبار تا ٢٧ شهريور ١٣٩٧
 • بازدید 5018

فروشگاه کشاورزی آنلاین