شرکت هامون بذر زرین

 • برترین های عرصه کشاورزی
 • ثبت آگهی در تاریخ ٣٠ شهريور ١٣٩۵

شرکت هامون بذر زرین با توجه به تخصص مسئولین و کارشناسان مربوطه فعالیت خود را در زمینه واردات و نهادهای کشاورزی مخصوصاً انواع کود ماکرو، میکرو و اورگانیک و نیز مواد بیولوژیک شروع نموده و با توسعه فعالیت شرکت اقداماتی در جهت تامین سموم کشاورزی از منابع اروپایی و آمریکایی را شروع و در این مورد یکی از شرکت‌های مشترک به نام زرین خوشه جنوب اقدام به واردات سموم دفع آفات نباتی می‌نماید.

شرکت هامون بذر زرین

شرکت هامون بذر زرین

شرکت هامون بذر زرین

شرکت هامون بذر زرین در سال ۱۳۷۹ فعالیت رسمی خود را با مدیریت متخصصین کشاورزی آغاز نموده است. شرکت هامون بذر زرین با توجه به تخصص مسئولین و کارشناسان مربوطه فعالیت خود را در زمینه واردات و نهادهای کشاورزی مخصوصاً انواع کود ماکرو، میکرو و اورگانیک و نیز مواد بیولوژیک شروع نموده و با توسعه فعالیت شرکت اقداماتی در جهت تامین سموم کشاورزی از منابع اروپایی و آمریکایی را شروع و در این مورد یکی از شرکت‌های مشترک به نام زرین خوشه جنوب اقدام به واردات سموم دفع آفات نباتی می‌نماید.

شرکت هامون بذر زرین با توجه به تخصص مسئولین مربوطه توانسته است طی ۱۰ سال گذشته نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت‌های عمده و مطرح تولیده کننده کود و سموم نظیر

مانورت اسپانیا (MANVERT)،

روزیر بلژیک (ROSIER)،

ممون هلند (MEMON)،

چیفو ایتالیا (CIFO)،

ماسو اسپانیا (MASSO)،

نوردوکس نرورژ (NORDOX)

و در مورد بذر نمایندگی و عرضه محصولات شرکت کرون آمریکا (CROWN SEED)، سبکو هلند (CEBECO SEEDS)، دورسینگ آمریکا، GAUTIER ، MIRAGE ، SEEDCOR ، SEMITALIA و INNOSEEDS را اخذ نماید و همگام با پیشرفت‌های نوین تکنولوژی این کشورها همگام می‌باشد.

تیم فنی شرکت هامون بذر زرین مشتمل بر ۵ نفر کارشناس کشاورزی مجرب در رشته‌های تکنولوژی بذر، زراعت، گیاه‌پزشکی، آبیاری و تغذیه می‌باشد که در امر تحقیقات در زمینه‌های مختلف زراعت و باغبانی و گیاه پزشکی فعالیت نموده و سعی دارد افق‌های تازه‌ای را پیش روی کشاورزان و کارشناسان کشاورزی قرار دهد و کلیه کارهای تحقیقاتی و کاربرد کودها و سموم و بذور را همه ساله به صورت رساله آماده و و در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به منظور توسعه و ترویج محصولات جدید در فصول مناسب کشت به برگزاری دوره‌های آموزشی برای کشاورزان پیشرو، کارشناسان با استفاده از اساتید مجرب و کارشناسان شرکت‌های تولید کننده اقدام نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی بیشتر با محصولات ما، از سایت ما دیدن فرمایید.

از مهرماه سال 1394 کل مدیریت شرکت بهاورشیمی زیر نظر آقای عبدالجلیل زرگران قرار گرفت. تصمیم ایشان بر آن بود که بیشترین توان و توجه شرکت برکیفیت محصولات قرار داده شود و نهایت دقت در انتخاب تکنیکال های وارداتی صورت گیرد.

با توجه به شناخته شده بودن محصولات بهاورشیمی در بازار برای آن که مشتری تفاوت در کیفیت را به خوبی درک نماید، تصمیم بر آن گرفته شد که لیبل های محصولات با طرح جدید وارد بازار شود.

در نهایت سموم بهاورشیمی با تأییدیه از سازمان حفظ و نباتات کشور و با لیبل های جدید در بازار عرضه خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است شرکت پیراکشت شیمی علاوه بر واردات سموم کشاورزی اقدام به تأسیس کارخانه با مجوزهای سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان حفظ نباتات، سازمان صنعت، معدن و تجارت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به تولید سموم دفع آفات نباتی نموده است.

آدرس دفتر مرکزی: تهران-میدان گلها-خیابان کاج جنوبی-خیابان فکوری-پلاک 7

تلفن مدیریت: 02188007897

فکس: 02188021211

تلفن واحد روش:  02188001410-02188013513

فکس: 02188638328

تلفن واحد فنی: 02188635113-02188013513

تلفن حسابداری: 02188332915

فکس: 02188332916

 • شرکت هامون بذر زرین
 • همراه : ٠٢١٨٨۶٣۵١١٣-٠٢١٨٨٠١٣
 • تلفن : ٠٢١٨٨٠٠١۴١٠-٠٢١٨٨٠١٣
 • ایمیل : ثبت نشده است
 • وبسایت : http://www.hb-zarin.com/
 • نشانی : : تهران-میدان گلها-خیابان کاج جنوبی-خیابان فکوری-پلاک 7
 • آخرین بروزرسانی در ١ مهر ١٣٩۶
 • اعتبار تا ٢٧ شهريور ١٣٩٧
 • بازدید 4096

فروشگاه کشاورزی آنلاین