درباره ما

فروشگاه اینترنتی کشاورزی آنلاین

شرکت سهامی خاص زیما گیتی خاک آب با شماره ثبت ۱۱۰۲۰ در مورخه 1393/8/28ر اداره ثبت اسناد به ثبت رسید و با راه اندازی سایتی بنام کشاورزی آنلاین فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین نهاده های کشاورزی و پذیرش آگهی کلیه محصولات و خدمات مربوط به کشاورزی در فضای مجازی شروع نموده است. شرکت زیما گیتی کاملا مستقل بوده و وابسته به هیچ نهاد ویا ارگانی نمی باشد.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن آن حتی در دورترین روستاهای کشور عزیزمان، دیگر خرید و فروش سنتی مقرون به صرفه نمی باشد چون شما می توانید با کمک اینترنت در کمترین زمان ممکن، بیشترین اطلاعات را بدست آورده و در کنار مقایسه آنها ، بهترین خرید را انجام دهید ، بدون صرف انرژی و اتلاف وقت برای خود ، ایجاد آلودگی و ترافیک برای شهر، استهلاک برای خودرو!!!
شرکت زیما گیتی در راستای توسعه اهداف خود، در کنار تیمی مجرب ، متشکل از افراد کارآزموده در زمینه های کشاورزی،بازرگانی ،کامپیوتر و گرافیک، تمام تلاش خود را می نماید تا با بهترین شکل ممکن, زمینه فروش بهترین نهاده های کشاورزی را بصورت آنلاین فراهم نموده و همچنین جهت رضایت کاربران خود، با ایجاد بخش مشاوره رایگان، سعی بر انتخاب دقیق محصول و کاهش هزینه های کشاورزان عزیز را نیز دارد.
بی شک یکی از مهمترین عواملی که باعث کاهش هزینه ها در بخش کشاورزی میگردد، خرید نهاده ها بصورت آنلاین می باشد.
ضمنا شرکت زیما گیتی به پاس خرید شما، خدمات ارسال را بصورت رایگان در نظر گرفته است.
لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.
بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق ایمیل info@keshavarzionline.com و یا بخش تماس با ما هستیم.

افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را به گونه ای متفاوت انجام می دهند.

نظر مشتریان بزرگوار